Muhbir

Bilgisayar Takip Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.37 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Mehcan
Ebeveyn kontrolü ya da personel takibi için kullanabileceğiniz Muhbir yazılımı ile bilgisayarınızda gerçekleşen hemen hemen tüm aktiviteleri kayıt altına alabilirsiniz.

Ebeveyn kontrolü ya da personel takibi için kullanabileceğiniz Muhbir yazılımı ile bilgisayarınızda gerçekleşen hemen hemen tüm aktiviteleri kayıt altına alabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Muhbir yazılımını yüklediğiniz bilgisayarda üçüncü şahıs kullanıcıların neler yaptığını, hangi sitelere girdiklerini, yaptıkları yazışmaları ve yazdıkları tüm şifreler ile kullanıcı adlarını kayıt altına alabileceğiniz gibi sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında bilgisayarınızın ekran görüntülerini de gizli bir şekilde kayıt edebilirsiniz.

Program kayıt ettiği bütün bilgileri sizin belirlediğiniz e-posta adresine otomatik bir şekilde gönderebilmekte ya da bilgisayarınıza takacağınız bir USB disk üzerine kayıtlı olan tüm bilgileri gizli bir şekilde kopyalayabilmektedir. Asıl amacı ebeveynlerin çocukların bilgisayar kullanırken neler yaptıklarını öğrenmelerini sağlamak olan programı iş yerinizdeki personelinizi takip etmek içinde kullanabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak sisteminizde gizli bir şekilde çalışarak kimseye fark ettirmeden sürekli kayıt halinde olan yazılım bilgisayarınız açıldığı andan itibaren görevine başlamakta, sizin belirleyeceğiniz bir şifre ile görünür hale gelebilmekte, kayıt edilen tüm bilgileri e-posta adresinize gönderebilmekte, bilgisayarınızda bulunan birden fazla kullanıcı hesabı için ayrı ayrı takip işlemi yapabilmekte ve kayıt edilen verilerin tümünü HTML olarak dışarı aktarabilmektedir.

Yazılımda yapılan son değişiklik sonrası artık e-posta adresi, USB Disk isimleri gibi tüm kullanıcı bilgilerinizi şifreleyerek saklayabileceksiniz.

Üreticiden : Muhbir'i lütfen yasal olarak kullanınız.

Muhbir yazılımının kurulum aşamalarına ait video

Muhbir'in kullanımı ile ilgili video:

Daha Fazla Göster
Muhbir indir